červen 2017

 

Cestovatelské

 

U moře jsem sice nebyl, ale viděl jsem ho na fotkách. Jestli doopravdy vypadá jako na fotkách, tak hned jedu. Představuji si ho takhle: pláž, pohoda, moře, západy a východy slunce. 

(Martin Jurásek, 3. ročník)

Milí čtenáři Papjérků, jsme žáci individuální 9. třídy a rozhodli jsme se, že se s vámi podělíme o naše zkušenosti s tímto typem vzdělávání, i kvůli tomu, že již tento rok naši oblíbenou Školičku na konci světa většina z nás opouští a budeme „vypuštěni do světa“ na střední školy.

Zdravím vás, milí čtenáři! Jmenuji se Amálie Oulehlová a jsem individuálně vzdělávanou žákyní na Březové v 9. třídě. 

Jedním z mých koníčků a nejoblíbenějších předmětů  je dějepis a celkově mě ta historie baví, a proto jsem byla velmi nadšená, když jsem se mohla seznámit , asi před třemi lety, se členy Luhačovického okrašlovacího spolku Calma a PhDr. Blankou Petrákovou. 

S Honzou jsme jeli do bunkru pod vodou. Když jsme jeli blátivou cestou, kola nám zapadala do bláta. Skoro jsme se nemohli ani hnout. Byla tam otevřená ohrada od krav. Ještě jsme stihli vylézt na horu balíků, já jsem spadl ze třetího balíku na první balík. (Tadeáš Šimek, 5. třída)

 

skolni casopisskolni casopis2017 krajskolni casopis2016 kraj

logo skoly snapisem© 2018 Vydává: Školy Březová - střední odborná škola, základní škola a mateřská škola, Březová, okres Uherské Hradiště.
Šéfredaktor: MgA. Andrej Ševčík, e-mail: papjerky@gmail.com

www.skolybrezova.eu